18 iulie, 2025
Pai daca lasa uat urile sa si faca ce salarii vor si cati angajati vor nu e normal chiar daca nu iau fonduri de la stat . Pt ca vor face asta marind taxele si vor putea in continuare sa plateasca din banii cetatenilor zeci de mii de euro salarii la echipele de fotbal sau handbal la sportivi straini in general ceea ce nicaieri nu se face s deoarece sunt sponsori privati …sau la pus de borduri si panselute …e total jefuitor
Un răspuns
Pai daca lasa uat urile sa si faca ce salarii vor si cati angajati vor nu e normal chiar daca nu iau fonduri de la stat . Pt ca vor face asta marind taxele si vor putea in continuare sa plateasca din banii cetatenilor zeci de mii de euro salarii la echipele de fotbal sau handbal la sportivi straini in general ceea ce nicaieri nu se face s deoarece sunt sponsori privati …sau la pus de borduri si panselute …e total jefuitor