Se pare ca toți deștepții sunt analiști și toți nepricepuții sunt la guvern, toate propunerile de reforma sunt proaste dar soluțiile nu le pomenește nimeni.
Se pare ca toți deștepții sunt analiști și toți nepricepuții sunt la guvern, toate propunerile de reforma sunt proaste dar soluțiile nu le pomenește nimeni.
Un răspuns
Se pare ca toți deștepții sunt analiști și toți nepricepuții sunt la guvern, toate propunerile de reforma sunt proaste dar soluțiile nu le pomenește nimeni.