29 ianuarie, 2025



Articole recomandate:

citește și

lasă un comentariu

Un răspuns

  1. In primarii este un dezmat bugetar ! A fost facut , cu cheltuieli mari , un RECENSAMANT al populatiei si locuintelor , la nivel national . Datele culese in acest recensamant trebuiau sa fie fructificate si aplicate in administratia locala : sunt localitati care nu mai intrunesc conditiile pentru a ramane municipii , comune , orase ca urmare a scaderii mari a numarului de locuitori ; asta insemna reducerea numarului de consilieri si a schemei de functiuni , reducerea salariilor pentru primari si aparatul functionaresc . NU SE VREA ASTA !!!

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

toate comentariile

Un răspuns

  1. In primarii este un dezmat bugetar ! A fost facut , cu cheltuieli mari , un RECENSAMANT al populatiei si locuintelor , la nivel national . Datele culese in acest recensamant trebuiau sa fie fructificate si aplicate in administratia locala : sunt localitati care nu mai intrunesc conditiile pentru a ramane municipii , comune , orase ca urmare a scaderii mari a numarului de locuitori ; asta insemna reducerea numarului de consilieri si a schemei de functiuni , reducerea salariilor pentru primari si aparatul functionaresc . NU SE VREA ASTA !!!

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

articole categorie

Lucrăm momentan la conferința viitoare.

Îți trimitem cele mai noi evenimente pe e-mail pe măsură ce apar: