Foarte bine. Sa se rupa coalitia, cu orice risc. sa faca AUR guvern cu PSD, cu Georgescu premier. Poate ca macar asa avem o sansa sa scapam de PSD. Si de ciracii lor din justitie.
Foarte bine. Sa se rupa coalitia, cu orice risc. sa faca AUR guvern cu PSD, cu Georgescu premier. Poate ca macar asa avem o sansa sa scapam de PSD. Si de ciracii lor din justitie.
Un răspuns
Foarte bine. Sa se rupa coalitia, cu orice risc. sa faca AUR guvern cu PSD, cu Georgescu premier. Poate ca macar asa avem o sansa sa scapam de PSD. Si de ciracii lor din justitie.