Bolojan, singurul om de stat din România
Dacă prim – ministrul face o declarație, trebuie citită și înțeleasă.
Restul politicienilor stau și gavaresc cu rumeguș.
Ce păcat că nu avem mai mulți politicieni cu o gândire rațională!
Bolojan, singurul om de stat din România
Dacă prim – ministrul face o declarație, trebuie citită și înțeleasă.
Restul politicienilor stau și gavaresc cu rumeguș.
Ce păcat că nu avem mai mulți politicieni cu o gândire rațională!
Un răspuns
Bolojan, singurul om de stat din România
Dacă prim – ministrul face o declarație, trebuie citită și înțeleasă.
Restul politicienilor stau și gavaresc cu rumeguș.
Ce păcat că nu avem mai mulți politicieni cu o gândire rațională!