19 ianuarie, 2026
Fii calma fetițo!
Ai uitat niste pastile!
Olguzda Vasilescu , zburătoare cu parașuta lui Vadim!
Dar ce ziceți de sosul dânsei care vorbește de abandonarea „lăutarului”?
Îi răspund:
Blondule, tu vorbești de lăutari?
Sau de maneliști?
Blondule, iepurii!!!
2 răspunsuri
Fii calma fetițo!
Ai uitat niste pastile!
Olguzda Vasilescu , zburătoare cu parașuta lui Vadim!
Dar ce ziceți de sosul dânsei care vorbește de abandonarea „lăutarului”?
Îi răspund:
Blondule, tu vorbești de lăutari?
Sau de maneliști?
Blondule, iepurii!!!