Buna ziua, daca tot este nevoie de bani la buget ar fi bine sa mai vand participatii minuoritare ale unor companii de stat. Asta ar imbunatatii si transparenta companiilor respective. Multumesc!
Buna ziua, daca tot este nevoie de bani la buget ar fi bine sa mai vand participatii minuoritare ale unor companii de stat. Asta ar imbunatatii si transparenta companiilor respective. Multumesc!
Un răspuns
Buna ziua, daca tot este nevoie de bani la buget ar fi bine sa mai vand participatii minuoritare ale unor companii de stat. Asta ar imbunatatii si transparenta companiilor respective. Multumesc!