Clubul nespalatilor se mareste.
Ma mir ca Romania nu a fost inca invitata.
Politicienii romani s-ar potrivi perfect printre toti mafiotii, despotii si imbecilii aia.
Clubul nespalatilor se mareste.
Ma mir ca Romania nu a fost inca invitata.
Politicienii romani s-ar potrivi perfect printre toti mafiotii, despotii si imbecilii aia.
Un răspuns
Clubul nespalatilor se mareste.
Ma mir ca Romania nu a fost inca invitata.
Politicienii romani s-ar potrivi perfect printre toti mafiotii, despotii si imbecilii aia.