13 martie, 2022



Articole recomandate:

Etichete: , ,

citește și

lasă un comentariu

3 răspunsuri

  1. Exceptional. Din pacate, din cauza fricii endemice de rusi sau a resemnarii, ani si ani au trecut si ne-am lasat impaduchiati de agentii lor in toate structurile statului si cu repercursiuni in mass media detinuta in procent covarsitor de mare de orientare anti-occidentala, total obraznica si sfidatoare. Aceste lucruri au facut ravagii in toata Romania. Nu stiu daca scapam de rusi. Subt mult prea vicleni si rau intentionati.

  2. Intempestiva mi s-a parut mie candidatura lui Stolojan; Isarescu era dupa un an de guvernare care chiar s-a simtit atunci ! Stolojan si-a aratat masura/valoarea cand „a renuntat” la candidatura in favoarea lui Basescu. Mai bun, fara discutie, decat Nastase – omorit de propria rapacitate, a lui si a prietenilor – dar totusi…

  3. Păi AUR este consecința Cambridge Analytica – dacă rușii l-au adus pe Trump la președinție, de ce nu ar crea serviciile un partid de la zero? Că au mai încercat cu al lui Meleșcanu și au dat greș, și probabil și cu altele mai înainte… dar ce este important este ceea ce ați punctat dumneavoastră – serviciile sunt în România doar secrete, nu și Intellingence….

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

toate comentariile

3 răspunsuri

  1. Exceptional. Din pacate, din cauza fricii endemice de rusi sau a resemnarii, ani si ani au trecut si ne-am lasat impaduchiati de agentii lor in toate structurile statului si cu repercursiuni in mass media detinuta in procent covarsitor de mare de orientare anti-occidentala, total obraznica si sfidatoare. Aceste lucruri au facut ravagii in toata Romania. Nu stiu daca scapam de rusi. Subt mult prea vicleni si rau intentionati.

  2. Intempestiva mi s-a parut mie candidatura lui Stolojan; Isarescu era dupa un an de guvernare care chiar s-a simtit atunci ! Stolojan si-a aratat masura/valoarea cand „a renuntat” la candidatura in favoarea lui Basescu. Mai bun, fara discutie, decat Nastase – omorit de propria rapacitate, a lui si a prietenilor – dar totusi…

  3. Păi AUR este consecința Cambridge Analytica – dacă rușii l-au adus pe Trump la președinție, de ce nu ar crea serviciile un partid de la zero? Că au mai încercat cu al lui Meleșcanu și au dat greș, și probabil și cu altele mai înainte… dar ce este important este ceea ce ați punctat dumneavoastră – serviciile sunt în România doar secrete, nu și Intellingence….

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

articole categorie

Lucrăm momentan la conferința viitoare.

Îți trimitem cele mai noi evenimente pe e-mail pe măsură ce apar: