29 iulie, 2025
DE CE SA NU EXISTE O LEGE UNITARA DE CALCUL AL PENSIILOR (oare medicii, profesorii, inginerii, etc nu sunt tot oamneni).
ASTA CU PENSIILE SPECIALE ALE MAGISTRATILOR (care se ocupa de a face dreptate hotilor si banditilor din politica ,administratie, economia neagra etc )DOVEDESTE CLAR CA ROMANIA ESTE UN STAT CAPTURAT AFLAT PE CALE DE DISPARITIE
Un răspuns
DE CE SA NU EXISTE O LEGE UNITARA DE CALCUL AL PENSIILOR (oare medicii, profesorii, inginerii, etc nu sunt tot oamneni).
ASTA CU PENSIILE SPECIALE ALE MAGISTRATILOR (care se ocupa de a face dreptate hotilor si banditilor din politica ,administratie, economia neagra etc )DOVEDESTE CLAR CA ROMANIA ESTE UN STAT CAPTURAT AFLAT PE CALE DE DISPARITIE