10 noiembrie, 2024



Articole recomandate:

citește și

lasă un comentariu

4 răspunsuri

  1. Cea mai bună și sigura metoda de reducere rapida a deficitului: eliminarea cheltuielilor nesăbuite și vânzarea adică privatizarea unor companii de stat.

  2. România= colonie
    Populația viețuiește in sclavie
    Stăpânii coloniei = SUA, Bruxelles, FMI, BM

    Pt ce sa dai din salariu statului daca ești un sclav?
    Pt ce mai ai nevoie de stat daca nimic nu mai e al statului, teoretic, al poporului, căci totul s a privatizat, urmează „sănătatea” și „pensia” in totalitate, dupa ce crapă si „decretetii”

    Curs de guvernare: conștientizați sclavia produsa de întunecați de secole, de la sclavagism in antichitate până la sclavia moderna de azi in care va iau ochii „civilizația ” apa calda, luxul, masinile și autostrazile

    Lăsați moștenire copiilor voștri: sclavia.
    Omul de rând naște sclavi, elitele nasc elite

  3. Vai, sindicatele de stat au pus botul la cresterea impozitului inainte de eliminarea cheltuielilor inutile si uitand ca bani se pot face si prin niste privatizari facute cu cap si in beneficiul romanilor dar in detrimentul sinecuristilor.

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

toate comentariile

4 răspunsuri

  1. Cea mai bună și sigura metoda de reducere rapida a deficitului: eliminarea cheltuielilor nesăbuite și vânzarea adică privatizarea unor companii de stat.

  2. România= colonie
    Populația viețuiește in sclavie
    Stăpânii coloniei = SUA, Bruxelles, FMI, BM

    Pt ce sa dai din salariu statului daca ești un sclav?
    Pt ce mai ai nevoie de stat daca nimic nu mai e al statului, teoretic, al poporului, căci totul s a privatizat, urmează „sănătatea” și „pensia” in totalitate, dupa ce crapă si „decretetii”

    Curs de guvernare: conștientizați sclavia produsa de întunecați de secole, de la sclavagism in antichitate până la sclavia moderna de azi in care va iau ochii „civilizația ” apa calda, luxul, masinile și autostrazile

    Lăsați moștenire copiilor voștri: sclavia.
    Omul de rând naște sclavi, elitele nasc elite

  3. Vai, sindicatele de stat au pus botul la cresterea impozitului inainte de eliminarea cheltuielilor inutile si uitand ca bani se pot face si prin niste privatizari facute cu cap si in beneficiul romanilor dar in detrimentul sinecuristilor.

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

articole categorie

Lucrăm momentan la conferința viitoare.

Îți trimitem cele mai noi evenimente pe e-mail pe măsură ce apar: