10 noiembrie, 2024
Cea mai bună și sigura metoda de reducere rapida a deficitului: eliminarea cheltuielilor nesăbuite și vânzarea adică privatizarea unor companii de stat.
Reducere trebuie făcută la aparatul bugetar,meștere,acolo este buba!
România= colonie
Populația viețuiește in sclavie
Stăpânii coloniei = SUA, Bruxelles, FMI, BM
Pt ce sa dai din salariu statului daca ești un sclav?
Pt ce mai ai nevoie de stat daca nimic nu mai e al statului, teoretic, al poporului, căci totul s a privatizat, urmează „sănătatea” și „pensia” in totalitate, dupa ce crapă si „decretetii”
Curs de guvernare: conștientizați sclavia produsa de întunecați de secole, de la sclavagism in antichitate până la sclavia moderna de azi in care va iau ochii „civilizația ” apa calda, luxul, masinile și autostrazile
Lăsați moștenire copiilor voștri: sclavia.
Omul de rând naște sclavi, elitele nasc elite
Vai, sindicatele de stat au pus botul la cresterea impozitului inainte de eliminarea cheltuielilor inutile si uitand ca bani se pot face si prin niste privatizari facute cu cap si in beneficiul romanilor dar in detrimentul sinecuristilor.
4 răspunsuri
Cea mai bună și sigura metoda de reducere rapida a deficitului: eliminarea cheltuielilor nesăbuite și vânzarea adică privatizarea unor companii de stat.
Reducere trebuie făcută la aparatul bugetar,meștere,acolo este buba!
România= colonie
Populația viețuiește in sclavie
Stăpânii coloniei = SUA, Bruxelles, FMI, BM
Pt ce sa dai din salariu statului daca ești un sclav?
Pt ce mai ai nevoie de stat daca nimic nu mai e al statului, teoretic, al poporului, căci totul s a privatizat, urmează „sănătatea” și „pensia” in totalitate, dupa ce crapă si „decretetii”
Curs de guvernare: conștientizați sclavia produsa de întunecați de secole, de la sclavagism in antichitate până la sclavia moderna de azi in care va iau ochii „civilizația ” apa calda, luxul, masinile și autostrazile
Lăsați moștenire copiilor voștri: sclavia.
Omul de rând naște sclavi, elitele nasc elite
Vai, sindicatele de stat au pus botul la cresterea impozitului inainte de eliminarea cheltuielilor inutile si uitand ca bani se pot face si prin niste privatizari facute cu cap si in beneficiul romanilor dar in detrimentul sinecuristilor.