7 mai, 2023
Intrebarea corecta e:
Se mai produce ceva la intern?
Sau mai exista consum intern?
Adica la țara e supermarchet de unde taranii cumpara oua, lapte, carne de orice fel, cartofi, ceapa si chiar vin.
Nu stiu daca se mai produce undeva ceva!
Iar in piață sunt asa zisii producatori care inrosesc rosiile cu otravuri bulgaresti, vand salate si ceapa hranite cu nitriti.
Statul incapabil condus de incapabil nu poate stimula productia interna!
Consum din import pe datorie!😩
Un răspuns
Intrebarea corecta e:
Se mai produce ceva la intern?
Sau mai exista consum intern?
Adica la țara e supermarchet de unde taranii cumpara oua, lapte, carne de orice fel, cartofi, ceapa si chiar vin.
Nu stiu daca se mai produce undeva ceva!
Iar in piață sunt asa zisii producatori care inrosesc rosiile cu otravuri bulgaresti, vand salate si ceapa hranite cu nitriti.
Statul incapabil condus de incapabil nu poate stimula productia interna!
Consum din import pe datorie!😩