7 mai, 2023



Articole recomandate:

citește și

lasă un comentariu

Un răspuns

  1. Intrebarea corecta e:
    Se mai produce ceva la intern?
    Sau mai exista consum intern?
    Adica la țara e supermarchet de unde taranii cumpara oua, lapte, carne de orice fel, cartofi, ceapa si chiar vin.
    Nu stiu daca se mai produce undeva ceva!
    Iar in piață sunt asa zisii producatori care inrosesc rosiile cu otravuri bulgaresti, vand salate si ceapa hranite cu nitriti.
    Statul incapabil condus de incapabil nu poate stimula productia interna!
    Consum din import pe datorie!😩

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

toate comentariile

Un răspuns

  1. Intrebarea corecta e:
    Se mai produce ceva la intern?
    Sau mai exista consum intern?
    Adica la țara e supermarchet de unde taranii cumpara oua, lapte, carne de orice fel, cartofi, ceapa si chiar vin.
    Nu stiu daca se mai produce undeva ceva!
    Iar in piață sunt asa zisii producatori care inrosesc rosiile cu otravuri bulgaresti, vand salate si ceapa hranite cu nitriti.
    Statul incapabil condus de incapabil nu poate stimula productia interna!
    Consum din import pe datorie!😩

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

articole categorie

Lucrăm momentan la conferința viitoare.

Îți trimitem cele mai noi evenimente pe e-mail pe măsură ce apar: