5 iulie, 2022
Servicii proste, oferte extrem de scumpe raporatat la calitate, personal slab calificat, patroni dezinteresati total de confortul clientilor. Asta ofera turismul romanesc.
Evaziune fiscala enorma generata de asa-zisele case de oaspeti. Scutiri fiscale nejustificate.
Cu alte cuvinte, pomana, bani dati de pomana, fara a primi ceva in schimb.
Mergeti pe Valea Prahovei si verificati pe la pensiuni, cate ofera bon fiscal. Nu mai zic de factura. Unele apar si pe platforma „Booking”.
Pe langa toate astea mai au si tupeul de te certa daca nu iti convine ceva legat de acces, curatenie, bonuri de decontare, etc.
Felicitari Bulgariei! In afara de drumuri mai proaste ca la noi, in rest nu am ce comenta negativ. Preturi mai mici, calitate a serviciilor incomparabile, te face sa te simti bine cu adevarat…
Sunt oarecum de acord, de altfel nu pot verifica datele, dar sunt plauzibile.Nu sunt de acord cu parerea privind voucherele pt bugetari.Pe de o parte, eu le-am folosit, nu aveam posibilitatea sa merg in concediu altfel si pe de alta parte, acesti bani sunt fiscalizati, plus ca au dat posibilitatea efectuarii de investitii.Asta am vazut eu!
2 răspunsuri
Servicii proste, oferte extrem de scumpe raporatat la calitate, personal slab calificat, patroni dezinteresati total de confortul clientilor. Asta ofera turismul romanesc.
Evaziune fiscala enorma generata de asa-zisele case de oaspeti. Scutiri fiscale nejustificate.
Cu alte cuvinte, pomana, bani dati de pomana, fara a primi ceva in schimb.
Mergeti pe Valea Prahovei si verificati pe la pensiuni, cate ofera bon fiscal. Nu mai zic de factura. Unele apar si pe platforma „Booking”.
Pe langa toate astea mai au si tupeul de te certa daca nu iti convine ceva legat de acces, curatenie, bonuri de decontare, etc.
Felicitari Bulgariei! In afara de drumuri mai proaste ca la noi, in rest nu am ce comenta negativ. Preturi mai mici, calitate a serviciilor incomparabile, te face sa te simti bine cu adevarat…
Sunt oarecum de acord, de altfel nu pot verifica datele, dar sunt plauzibile.Nu sunt de acord cu parerea privind voucherele pt bugetari.Pe de o parte, eu le-am folosit, nu aveam posibilitatea sa merg in concediu altfel si pe de alta parte, acesti bani sunt fiscalizati, plus ca au dat posibilitatea efectuarii de investitii.Asta am vazut eu!