27 iulie, 2023
Nu se fac bine nici cu o tona de medicamente pe cap de guvernant! Încă o agenție? Ce alte structuri , care aveau responsabilitate in domeniu , vor fi desființate ? In loc sa simplifice aparatul administrației centrale si locale , INCOMPETENȚII si INCONȘTIENȚII care ne conduc , înființează structuri noi !
Doamne ferește-ne ! Ce blestem pe țara asta ?
Declarați STARE DE URGENȚĂ BUGETARĂ ! Aplicați măsurile Consiliului Fiscal. CLAR !
Un răspuns
Nu se fac bine nici cu o tona de medicamente pe cap de guvernant! Încă o agenție? Ce alte structuri , care aveau responsabilitate in domeniu , vor fi desființate ? In loc sa simplifice aparatul administrației centrale si locale , INCOMPETENȚII si INCONȘTIENȚII care ne conduc , înființează structuri noi !
Doamne ferește-ne ! Ce blestem pe țara asta ?
Declarați STARE DE URGENȚĂ BUGETARĂ ! Aplicați măsurile Consiliului Fiscal. CLAR !