Ceva nu e bine…daca in 2008 remiterile conform bancii mondiale totalizau 1.7 mld dolari, cum sa face ca din italia si Spania romanii au trimis din fiecare peste 2 mld de euro?
Ceva nu e bine…daca in 2008 remiterile conform bancii mondiale totalizau 1.7 mld dolari, cum sa face ca din italia si Spania romanii au trimis din fiecare peste 2 mld de euro?
Un răspuns
Ceva nu e bine…daca in 2008 remiterile conform bancii mondiale totalizau 1.7 mld dolari, cum sa face ca din italia si Spania romanii au trimis din fiecare peste 2 mld de euro?