4 ianuarie, 2022
Noi ne-am cam saturat de cand asteptam sa intram in Schengen asa ca mesajul Romaniei ar trebui sa fie clar
Daca nu intram in Schengen nu mai respectam nimic si ne alaturam Poloniei si Ungariei pentru ca populatia noastra s-a cam saturat de alte si alte conditii…
Cred ca guvernantii nostrii ar trebui sa dea atentie faptului ca o mare parte dintre romani doresc sa iasa din UE pana nu este prea tarziu…Nu mai este cazul sa fie ghiocei…timpul a expirat, din pacate ai nostrii dorm.
Un răspuns
Noi ne-am cam saturat de cand asteptam sa intram in Schengen asa ca mesajul Romaniei ar trebui sa fie clar
Daca nu intram in Schengen nu mai respectam nimic si ne alaturam Poloniei si Ungariei pentru ca populatia noastra s-a cam saturat de alte si alte conditii…
Cred ca guvernantii nostrii ar trebui sa dea atentie faptului ca o mare parte dintre romani doresc sa iasa din UE pana nu este prea tarziu…Nu mai este cazul sa fie ghiocei…timpul a expirat, din pacate ai nostrii dorm.