4 ianuarie, 2022



Articole recomandate:

Etichete: ,

citește și

lasă un comentariu

Un răspuns

  1. Noi ne-am cam saturat de cand asteptam sa intram in Schengen asa ca mesajul Romaniei ar trebui sa fie clar
    Daca nu intram in Schengen nu mai respectam nimic si ne alaturam Poloniei si Ungariei pentru ca populatia noastra s-a cam saturat de alte si alte conditii…
    Cred ca guvernantii nostrii ar trebui sa dea atentie faptului ca o mare parte dintre romani doresc sa iasa din UE pana nu este prea tarziu…Nu mai este cazul sa fie ghiocei…timpul a expirat, din pacate ai nostrii dorm.

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

toate comentariile

Un răspuns

  1. Noi ne-am cam saturat de cand asteptam sa intram in Schengen asa ca mesajul Romaniei ar trebui sa fie clar
    Daca nu intram in Schengen nu mai respectam nimic si ne alaturam Poloniei si Ungariei pentru ca populatia noastra s-a cam saturat de alte si alte conditii…
    Cred ca guvernantii nostrii ar trebui sa dea atentie faptului ca o mare parte dintre romani doresc sa iasa din UE pana nu este prea tarziu…Nu mai este cazul sa fie ghiocei…timpul a expirat, din pacate ai nostrii dorm.

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

articole categorie

Lucrăm momentan la conferința viitoare.

Îți trimitem cele mai noi evenimente pe e-mail pe măsură ce apar: