26 mai, 2022



Articole recomandate:

citește și

lasă un comentariu

Un răspuns

  1. Ma intreba un mos in statia 41: Oare Renault a cerut acordul Romaniei sa vanda pe 1 rubla divizia din Rusia si sa lasa ca DACIA DUSTER sa fie produsa sub LADA Duster? Raspuns: Nu cred! Dar daca au facut asta … Intrebare: DE CE ROMANIA NU CERE RENAULT sa isi vanda participatia DIN ROMANIA pe un LEU, ca doar au facut miliarde de pe noi … Raspuns : de fraieri si presuri ce suntem!

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

toate comentariile

Un răspuns

  1. Ma intreba un mos in statia 41: Oare Renault a cerut acordul Romaniei sa vanda pe 1 rubla divizia din Rusia si sa lasa ca DACIA DUSTER sa fie produsa sub LADA Duster? Raspuns: Nu cred! Dar daca au facut asta … Intrebare: DE CE ROMANIA NU CERE RENAULT sa isi vanda participatia DIN ROMANIA pe un LEU, ca doar au facut miliarde de pe noi … Raspuns : de fraieri si presuri ce suntem!

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

articole categorie

Lucrăm momentan la conferința viitoare.

Îți trimitem cele mai noi evenimente pe e-mail pe măsură ce apar: