26 mai, 2022
Ma intreba un mos in statia 41: Oare Renault a cerut acordul Romaniei sa vanda pe 1 rubla divizia din Rusia si sa lasa ca DACIA DUSTER sa fie produsa sub LADA Duster? Raspuns: Nu cred! Dar daca au facut asta … Intrebare: DE CE ROMANIA NU CERE RENAULT sa isi vanda participatia DIN ROMANIA pe un LEU, ca doar au facut miliarde de pe noi … Raspuns : de fraieri si presuri ce suntem!
Un răspuns
Ma intreba un mos in statia 41: Oare Renault a cerut acordul Romaniei sa vanda pe 1 rubla divizia din Rusia si sa lasa ca DACIA DUSTER sa fie produsa sub LADA Duster? Raspuns: Nu cred! Dar daca au facut asta … Intrebare: DE CE ROMANIA NU CERE RENAULT sa isi vanda participatia DIN ROMANIA pe un LEU, ca doar au facut miliarde de pe noi … Raspuns : de fraieri si presuri ce suntem!