Băieții deștepți blochează…
E normal, dragă Bolo, e în interesul lor.
Dar, d-ta ce faci? Ești prim ministru sau i-ai delegat pe „destepti” să conducă executivul.
Ai început să semeni cu Ciucu plângărețu’.
Băieții deștepți blochează…
E normal, dragă Bolo, e în interesul lor.
Dar, d-ta ce faci? Ești prim ministru sau i-ai delegat pe „destepti” să conducă executivul.
Ai început să semeni cu Ciucu plângărețu’.
Un răspuns
Băieții deștepți blochează…
E normal, dragă Bolo, e în interesul lor.
Dar, d-ta ce faci? Ești prim ministru sau i-ai delegat pe „destepti” să conducă executivul.
Ai început să semeni cu Ciucu plângărețu’.