15 mai, 2024
Dosarul trebuie clasat .
Inca o data (daca mai era nevoie de „statistici”), se dovedeste ca „Justitia”din Romania este incompetenta si aservita !
Cine a mai pomenit sa ai Complete cu 2 (doi) judecatori ?…ori sunt 3 (trei), ori 5 (cinci) !…ca sa poata lua o decizie si repede !!!
2 răspunsuri
Dosarul trebuie clasat .
Inca o data (daca mai era nevoie de „statistici”), se dovedeste ca „Justitia”din Romania este incompetenta si aservita !
Cine a mai pomenit sa ai Complete cu 2 (doi) judecatori ?…ori sunt 3 (trei), ori 5 (cinci) !…ca sa poata lua o decizie si repede !!!