În buna tradiție franceză ! După Chirac , Sarkozy . Și cum ne mai disprețuia Sarkozy pentru corupție ! Dar nici noi , sorela mai mică a Franței avem exemplele noastre.
În rest , numai de bine.
În buna tradiție franceză ! După Chirac , Sarkozy . Și cum ne mai disprețuia Sarkozy pentru corupție ! Dar nici noi , sorela mai mică a Franței avem exemplele noastre.
În rest , numai de bine.
Un răspuns
În buna tradiție franceză ! După Chirac , Sarkozy . Și cum ne mai disprețuia Sarkozy pentru corupție ! Dar nici noi , sorela mai mică a Franței avem exemplele noastre.
În rest , numai de bine.