N-ai cu cine păințele!
Atat tim cat colectezi 20% la TVA, evaziune la alcool, tigari, petrol din belsug n-ai cu cine!
Si daca zici ca digitalizezi Vama sau Anaf-ul cine crede?😵
N-ai cu cine păințele!
Atat tim cat colectezi 20% la TVA, evaziune la alcool, tigari, petrol din belsug n-ai cu cine!
Si daca zici ca digitalizezi Vama sau Anaf-ul cine crede?😵
Un răspuns
N-ai cu cine păințele!
Atat tim cat colectezi 20% la TVA, evaziune la alcool, tigari, petrol din belsug n-ai cu cine!
Si daca zici ca digitalizezi Vama sau Anaf-ul cine crede?😵