Din tot ce am citit,cred ca dl Mugur Isarescu,are perfecta dreptate ,tara noastra,nu este indeajuns pregatita ptr trecerea la digitalizarea cashului.De preferat sa ramanem in aceeasi pozitie,de Pana acum.
Din tot ce am citit,cred ca dl Mugur Isarescu,are perfecta dreptate ,tara noastra,nu este indeajuns pregatita ptr trecerea la digitalizarea cashului.De preferat sa ramanem in aceeasi pozitie,de Pana acum.
Un răspuns
Din tot ce am citit,cred ca dl Mugur Isarescu,are perfecta dreptate ,tara noastra,nu este indeajuns pregatita ptr trecerea la digitalizarea cashului.De preferat sa ramanem in aceeasi pozitie,de Pana acum.