Sunt curajosi, merita felicitati, mai ales daca vor ataca si problema autostrazilor noastre (inexistente) de tip SF :)) . Daca se tin de promisiune, in maximum doi ani vor avea si vom avea si feed-back-ul.
Sunt curajosi, merita felicitati, mai ales daca vor ataca si problema autostrazilor noastre (inexistente) de tip SF :)) . Daca se tin de promisiune, in maximum doi ani vor avea si vom avea si feed-back-ul.
Un răspuns
Sunt curajosi, merita felicitati, mai ales daca vor ataca si problema autostrazilor noastre (inexistente) de tip SF :)) . Daca se tin de promisiune, in maximum doi ani vor avea si vom avea si feed-back-ul.