Ce mai reprezintă 13 ani când la 10 ani avem mame..la 13 ani au copil de 3 ani
.la 18 ani au copilul de 8 ani..în clasa a 2-a sau a 3-a..deci, despre ce vorbim????
Ce mai reprezintă 13 ani când la 10 ani avem mame..la 13 ani au copil de 3 ani
.la 18 ani au copilul de 8 ani..în clasa a 2-a sau a 3-a..deci, despre ce vorbim????
Un răspuns
Ce mai reprezintă 13 ani când la 10 ani avem mame..la 13 ani au copil de 3 ani
.la 18 ani au copilul de 8 ani..în clasa a 2-a sau a 3-a..deci, despre ce vorbim????