3 aprilie, 2022
Daca se vand certificatele verzi de 3 mld euro si sunt investiti in extractie iar jumatate din profitul obtinut se reinvesteste in fiecare an pe Romania nu o costa absolut nimic, din contra la sfarsit va iesi pe profit, considerand forta de munca angajata, taxele si impozitele, etc. Se poate face un plan multianual si un PPP.
Un răspuns
Daca se vand certificatele verzi de 3 mld euro si sunt investiti in extractie iar jumatate din profitul obtinut se reinvesteste in fiecare an pe Romania nu o costa absolut nimic, din contra la sfarsit va iesi pe profit, considerand forta de munca angajata, taxele si impozitele, etc. Se poate face un plan multianual si un PPP.