Buna ziua, din pacate pentru sindicate sectorul de invatamant este ca sa aiba unii un loc de munca si nu pentru a pregatii copii pentru o viata mai buna. Multumesc!
Buna ziua, din pacate pentru sindicate sectorul de invatamant este ca sa aiba unii un loc de munca si nu pentru a pregatii copii pentru o viata mai buna. Multumesc!
Un răspuns
Buna ziua, din pacate pentru sindicate sectorul de invatamant este ca sa aiba unii un loc de munca si nu pentru a pregatii copii pentru o viata mai buna. Multumesc!