Nu inteleg nimic din articolul asta, nu are nici un fir logic. deci sunt 4 milioane inactiv, dar activi sunt 8 din 7,6 ocupați. Unde sunt astia 4 milioane ? sunt pe langa cei 8 activi sau cum ?
Nu inteleg nimic din articolul asta, nu are nici un fir logic. deci sunt 4 milioane inactiv, dar activi sunt 8 din 7,6 ocupați. Unde sunt astia 4 milioane ? sunt pe langa cei 8 activi sau cum ?
Un răspuns
Nu inteleg nimic din articolul asta, nu are nici un fir logic. deci sunt 4 milioane inactiv, dar activi sunt 8 din 7,6 ocupați. Unde sunt astia 4 milioane ? sunt pe langa cei 8 activi sau cum ?