Exceptional.Am exact aceleasi opinii.Sunt profesor universitar si sunt uimit pe ce criterii ajung unii la acest rang academic.Generatiile viitoare isi vor face cfuce,vor vorbi de nrostalinismul cultural
Exceptional.Am exact aceleasi opinii.Sunt profesor universitar si sunt uimit pe ce criterii ajung unii la acest rang academic.Generatiile viitoare isi vor face cfuce,vor vorbi de nrostalinismul cultural
Un răspuns
Exceptional.Am exact aceleasi opinii.Sunt profesor universitar si sunt uimit pe ce criterii ajung unii la acest rang academic.Generatiile viitoare isi vor face cfuce,vor vorbi de nrostalinismul cultural