25 aprilie, 2023



Articole recomandate:

citește și

lasă un comentariu

Un răspuns

  1. Premierul Nr. 2 nu intelege.
    Nici armata sa de trepadusi.
    Rezolvarea problemei se poate face extrem de simplu.

    Balbele livrate de Ciolacu, Ciuca, Iohanis sunt semne ca nu vor rezolvarea problemei.
    Pisica trebuie rupta!
    Este un rau necesar Romaniei.

    Doua masuri rapide:
    1. Impozit 40% pe venitul ce depasește pragul Iohanis pentru salariati la stat,
    2. Impozit de 40% pe pensie pentru pensionarii ce muncesc peste varsta standard de pensionare.
    Ar fi corect ca sa se stabileasca varsta standard la 65 si pt femei si pt barbati pentru ca peste 5, 6 ani se va instala aceasta egalitate.
    E atat de simplu!
    Impozitul acesta de 40% va reduce tensiunea sociala.
    E un panaceu pentru societatea plina de inechitati si nedreptati.
    Si privilegiatii privesc din cuibul lor averile exorbitante pe care le aduna din prostirea propriului popor.
    Orice analiza e de prisos.

    Asta cu salariile colosale e adevarul de care toti fug!
    Sa nu-l deranjeze pe Nemuritorul Cutare!
    Sau alt Nemuritor!
    Masuri corecte pentru toti romanii care muncesc la stat sau primesc pensii fara numar de la stat.
    Nemuritor si rece, zicea Eminescu, si punem stapanire pe Romania ,zic eu!
    Aceasta problema trebuie rezolvata odată!
    Merci

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

toate comentariile

Un răspuns

  1. Premierul Nr. 2 nu intelege.
    Nici armata sa de trepadusi.
    Rezolvarea problemei se poate face extrem de simplu.

    Balbele livrate de Ciolacu, Ciuca, Iohanis sunt semne ca nu vor rezolvarea problemei.
    Pisica trebuie rupta!
    Este un rau necesar Romaniei.

    Doua masuri rapide:
    1. Impozit 40% pe venitul ce depasește pragul Iohanis pentru salariati la stat,
    2. Impozit de 40% pe pensie pentru pensionarii ce muncesc peste varsta standard de pensionare.
    Ar fi corect ca sa se stabileasca varsta standard la 65 si pt femei si pt barbati pentru ca peste 5, 6 ani se va instala aceasta egalitate.
    E atat de simplu!
    Impozitul acesta de 40% va reduce tensiunea sociala.
    E un panaceu pentru societatea plina de inechitati si nedreptati.
    Si privilegiatii privesc din cuibul lor averile exorbitante pe care le aduna din prostirea propriului popor.
    Orice analiza e de prisos.

    Asta cu salariile colosale e adevarul de care toti fug!
    Sa nu-l deranjeze pe Nemuritorul Cutare!
    Sau alt Nemuritor!
    Masuri corecte pentru toti romanii care muncesc la stat sau primesc pensii fara numar de la stat.
    Nemuritor si rece, zicea Eminescu, si punem stapanire pe Romania ,zic eu!
    Aceasta problema trebuie rezolvata odată!
    Merci

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

articole categorie

Lucrăm momentan la conferința viitoare.

Îți trimitem cele mai noi evenimente pe e-mail pe măsură ce apar: