13 octombrie, 2022
Care piata onesta ?? Aia cu profituri de 700 %!!! la producator fata de acum 2 ani! Acest specialist platit de hoti impreuna cu statul care ne fura banii din portofel cu sfanta lor ” concurenta liberalizata ” ! Dle specialist la mine in casa curentul vine pe 2 fire , cate firme sunt pe firele mele? Toti imi iau banii ! De ce ?nu una? Sistemul din nastere Este defect ! Iar statul va lasa cu profit de 500%pe megawatt fata de acum 2ani !! Ce subventie? Puneti 20 % profit la toata lumea sa vedeti ca nu Mai avem facturi uriase !! Dar statul s-a facut partas la saracirea oamenilor ! Aruncati doar petarde cu fum in ochi despre acest system de pauperizare a oamenilor!
Un răspuns
Care piata onesta ?? Aia cu profituri de 700 %!!! la producator fata de acum 2 ani! Acest specialist platit de hoti impreuna cu statul care ne fura banii din portofel cu sfanta lor ” concurenta liberalizata ” ! Dle specialist la mine in casa curentul vine pe 2 fire , cate firme sunt pe firele mele? Toti imi iau banii ! De ce ?nu una? Sistemul din nastere Este defect ! Iar statul va lasa cu profit de 500%pe megawatt fata de acum 2ani !! Ce subventie? Puneti 20 % profit la toata lumea sa vedeti ca nu Mai avem facturi uriase !! Dar statul s-a facut partas la saracirea oamenilor ! Aruncati doar petarde cu fum in ochi despre acest system de pauperizare a oamenilor!