28 septembrie, 2022
Cateva intrebari :
1. De unde au guvernele bani ca sa compenseze partial facturile la energie electrica si gaze ?
2. Cine se face vinovat de inflatia galopanta ?
3. Care este influenta Green Deal in actuala criza energetica ?
4. Interventia statului in economie ( plafonarea preturilor ) nu seamana a comunism ?
5. Si daca razboiul din Ucraina va continua sau vor izbucni alte razboie , ce vom face cu piata libera ?
Cat despre birocratia de la Bruxelles ( din care faceti parte ) poate renuntati la beneficiile uriase pe care le aveti si in loc de cresterea salariilor sa decideti reducerea substantiala a acestora.
In rest numai de bine.
Un răspuns
Cateva intrebari :
1. De unde au guvernele bani ca sa compenseze partial facturile la energie electrica si gaze ?
2. Cine se face vinovat de inflatia galopanta ?
3. Care este influenta Green Deal in actuala criza energetica ?
4. Interventia statului in economie ( plafonarea preturilor ) nu seamana a comunism ?
5. Si daca razboiul din Ucraina va continua sau vor izbucni alte razboie , ce vom face cu piata libera ?
Cat despre birocratia de la Bruxelles ( din care faceti parte ) poate renuntati la beneficiile uriase pe care le aveti si in loc de cresterea salariilor sa decideti reducerea substantiala a acestora.
In rest numai de bine.