Dar pe A3 cu tunelul Meses ce faceți nu mai interesează pe nimeni ,,,,,,, este jalnic…. Tot amânați licitatia restrânsă de mai bine de 1 an,,,,, nui mai înțelege nimeni pe oameni acestia
Dar pe A3 cu tunelul Meses ce faceți nu mai interesează pe nimeni ,,,,,,, este jalnic…. Tot amânați licitatia restrânsă de mai bine de 1 an,,,,, nui mai înțelege nimeni pe oameni acestia
Un răspuns
Dar pe A3 cu tunelul Meses ce faceți nu mai interesează pe nimeni ,,,,,,, este jalnic…. Tot amânați licitatia restrânsă de mai bine de 1 an,,,,, nui mai înțelege nimeni pe oameni acestia