O interfață între Economie și viața afacerilor
Totul bine si frumos!
Intrebarea este insa, unde este re-industrializarea Romaniei, cu intreprinderi productive care sa ofere marfuri la export?Acoperim balanta externa de importuri, cu parcuri fotovoltaice si digitalizarea?Inca NU s-a inteles ca ,,re-constructia energetica” este PARTE a ,,reconstructiei industriale”?
Un răspuns
Totul bine si frumos!
Intrebarea este insa, unde este re-industrializarea Romaniei, cu intreprinderi productive care sa ofere marfuri la export?Acoperim balanta externa de importuri, cu parcuri fotovoltaice si digitalizarea?Inca NU s-a inteles ca ,,re-constructia energetica” este PARTE a ,,reconstructiei industriale”?